Budowa domów

Budowa domów Tarnowskie Góry

Wspominaliśmy już, że diabeł tkwi w szczegółach? Dlatego, zamiast martwić się koniecznością przeprowadzania renowacji, termomodernizacji czy innych zmian, zdecydujcie się na kompleksową budowę domów wraz z nami. Jeśli chodzi o usługę, jaką jest budowa domów, Śląsk jest pełen realizacji naszej firmy, w różnym stopniu zaawansowania budynków – czy mowa o domach prywatnych, czy też o budynkach użyteczności publicznej

Stan surowy otwarty

etap-4-murowanie_pietra_slask

Jedną z opcji, proponowanych przez nas w ofercie budowy domów, jest doprowadzenie budowy do stanu surowego otwartego. Należy przez to rozumieć, że inwestycja jest przez firmę budowlaną kończona w chwili, kiedy budynek ma: murowane ściany nośne, kominy, strop nad parterem, żelbetonowe schody wewnętrzne, więźbę dachową, pokrycie dachu,

Stan deweloperski

Kolejną propozycją w naszej ofercie jest budowa domów i oddawanie ich w stanie deweloperskim. Pamiętać należy, że nie oznacza to, że budynek nadawać się będzie już do zamieszkania. Pod pojęciem stan deweloperski należy rozumieć wstępne wykończenie pomieszczeń, w skład czego wchodzi: ocieplenie budynku, przyłączone media (instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcza, elektryczna), tynki wewnętrzne, posadzki, wstawione drzwi zewnętrzne, zamontowane parapety, zamontowanie schodów z balustradami.
Poszczególne elementy wykończenia zależą głównie od zapisów umowy sprzedaży, którą klient podpisze z deweloperem.

termomodernizacja_domu_jednorodzinnego

Fundamenty

Zadbaliście o to, aby ciepło nie uciekało dachem lub ścianami… A co z ucieczką do gruntu? A to właśnie bardzo prawdopodobny scenariusz, jeśli na etapie budowy domu nie zadbacie o kwestię, jaką jest odpowiednia izolacja fundamentu. 
Grozi wtedy nie tylko ucieczka ciepła do gruntu, ale również ochłodzenie wewnątrz budynku oraz możliwe zawilgocenie. W naszej ofercie proponujemy ocieplanie fundamentów za pomocą doskonałej jakości materiałów, które są odporne nie tylko na zwilgotnienie, ale także w dużej mierze na nacisk gruntu, przez co zapewnimy budynkom odpowiednią izolację termiczną już od podstaw.

Stan pod klucz

Jeśli nie macie głowy do żadnych prac wykończeniowych i marzy wam się firma budowlana, która w ofercie ma budowę domów do wprowadzenia, to jesteście w dobrym miejscu.
Decydując się na taką opcję, pozostanie wam jedynie zakup mebli, wniesienie ich do domu i zamontowanie oświetlenia – cała reszta będzie już gotowa, zgodnie z waszym życzeniem.

budwa_domow_stan_pod_klucz_tarnowskie_gory
Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź nasze realizacje

Scroll to Top