Oprysk ogrodu przeciwko komarom i kleszczom

Oprysk ogrodu przeciwko kleszczom i komarom

Kleszcze i komary nie dość, że są irytującymi owadami, to mogą stanowić poważne zagrożenie dla naszego zdrowia oraz naszych czworonożnych pupili. Dlatego coraz więcej osób decyduje się skorzystać z usług profesjonalnej firmy ogrodniczej i zlecić im oprysk ogrodu przeciwko tym insektom.

Usługa opryskiwania ogrodu przeciw komarom i kleszczom – zalety

Oprysk ogrodu przeciwko kleszczom i komarom przynosi wiele korzyści dla naszego zdrowia i komfortu użytkowania. Usuwając te szkodniki zyskujesz przede wszystkim:

Zdrowie

Owady te nie dość, że są irytujące, to jeszcze przenoszą wiele chorób, w tym np. boreliozę. Decydując się na oprysk przeciwko komarom i kleszczom wybierasz zdrowie twoje i twojej rodziny oraz czworonożnych pupili, bo jak wiadomo, kleszcze lubią również zwierzęta.

Bezpieczeństwo i wygoda

Znasz to? Siedzisz sobie wygodnie na tarasie, czy w ogrodzie w ciepły letni wieczór, popijasz napój, załączył ci się „tryb relaksu”. A tu nagle błogi nastrój przerywa irytujące „bzzzzzz”. Jeden osobnik poleciał, przyleciały następne. Nici z błogiego wieczoru. Co więcej, podczas wieczornej kąpieli odkrywasz na swoim ciele, że masz „jeźdźca na gapę” w postaci kleszcza. Powiedz „dość!”. Dzięki usłudze opryskiwania ogrodu przeciwko komarom i kleszczom zyskasz spokój i bezpieczeństwo, bez ryzyka ukąszeń, „jeźdźców na gapę” i chorób przenoszonych przez te insekty, przez co będziesz się mógł cieszyć swobodnym pobytem w ogrodzie przez cały czas.

Skuteczność

Oprysk przeciwko kleszczom i komarom jest skuteczny, jeśli zostanie przeprowadzony zgodnie z zaleceniami producenta i wykonany przez profesjonalną firmę ogrodniczą. Skuteczność oprysku zależy również od intensywności infekcji kleszczami i komarami, a także od stosowanych środków chemicznych.

Oprysk przeciwko komarom i kleszczom – czy jest bezpieczny dla ludzi?

Mówisz sobie „Ok, zlecę firmie ogrodniczej oprysk przeciw komarom i kleszczom, pozbędę się niechcianych insektów, ale czy jest to zdrowe i bezpieczne dla mnie i mojej rodziny?”. Nie musisz się o to martwić. Środki chemiczne używane do oprysku są bezpieczne dla ludzi, ale należy przestrzegać podstawowych zasad ostrożności. Przed przeprowadzeniem oprysku należy upewnić się, że nie ma w pobliżu osób uczulonych na chemikalia, a także dzieci i zwierząt. Istnieją również bezpieczne dla środowiska środki chemiczne, które mogą pomóc w zwalczaniu komarów i kleszczy. Opryskiwanie ogrodu tymi środkami może pomóc w utrzymaniu równowagi w ekosystemie i minimalizacji wpływu na środowisko naturalne.

Usługi opryskiwania ogrodu przeciwko komarom i kleszczom – Grupa-Flota

Usługi opryskiwania ogrodu przeciwko komarom i klJeżeli masz dość komarów i kleszczy, chcesz się cieszyć spokojem w ogrodzie i chcesz mieć świadomość, że twoje dzieci i zwierzęta są bezpieczne, zleć oprysk ogrodu przeciwko tym insektom profesjonalnej firmie ogrodniczej Grupa-Flota z Tarnowskich Gór na Śląsku. Zapraszamy do kontaktu – Grupa-Flota

Cennik

Usługa oprysku wyceniana jest indywidualnie

Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź nasze realizacje

Scroll to Top