Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz Tarnowskie Góry i okolice

Nasza oferta to również wszelkiego rodzaju wykończenia wnętrz. Jeśli marzy się remont mieszkania, a może firma potrzebuje odświeżenia biurowych pomieszczeń, to z pewnością nasza propozycja was zaciekawi. Wykwalifikowani specjaliści poradzą sobie z takimi zadaniami jak remont domu, czy remont mieszkania, w skład których wejść może:

Malowanie

malowanie wnętrz śląsk

Chcecie, aby ściany pomalowane były dobrej jakości farbą, bez zacieków, odznaczających się pasm kolorystycznych, bez niedociągnięć? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to wiedzcie, że mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o malowanie mieszkań.
Bez względu na to, czy marzą się stonowana biel, czy może feeria kolorów na ścianach – nasi malarze poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

Kafelkowanie

Nie każdy ma rękę do perfekcyjnego układania kafelków. I nie musi – od tego jesteśmy my. Kafelkowanie nasi pracownicy mają w jednym palcu, więc bez problemu podejmiemy się zadania, jakim jest kafelkowanie mieszkań, czy innych pomieszczeń. 
Wszystko z użyciem doskonałej jakości materiałów, które gwarantują – podobnie jak nasze usługi – trwałość przez długi czas użytkowania. Poszczególne elementy wykończenia zależą głównie od zapisów umowy sprzedaży, którą klient podpisze z deweloperem.

kafelkowanie podłogi śląsk

Technologie gipsowe

technologie gipsowe slask

By wasze ściany były perfekcyjnie pomalowane, najpierw muszą być równe. Wiadomo, że Śląsk słynie ze szkód górniczych, więc dla mieszkańców bloków, czy kamienic nie jest nowością popękany sufit, czy ściana. Dlatego warto czasami podczas remontu postawić na gładzie gipsowe, które ukryją wszelkie niedoskonałości.
Jednak z pewnością każdy zdaje sobie sprawę, że położenie gładzi gipsowych, wymaga precyzji i cierpliwości. Brakuje jej? To nie problem – nasi specjaliści sprawią, że nawet najbardziej oporna ściana zacznie współpracować. Oferujemy także sufity podwieszane, które zupełnie zmienią wystrój każdego pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź nasze realizacje

Scroll to Top