Pracuj z nami

Jak wygląda rekrutacja w Grupie Flota?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania ważne podczas etapu rekrutacji.

01. Zgłaszanie kandydatury

Jeżeli zainteresowałaś/eś się ofertą pracy w naszej firmie budowlano-remontowej, wyślij nam na maila swoje CV. Nasz adres, to kontakt@grupa-flota.pl. Jeżeli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami poprzez gotowy formularz na naszej stronie lub zadzwoń – pogadamy, chętnie odpowiemy na każde pytanie. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.


02. Analiza zgłoszeń kandydatek i kandydatów

Kolejnym etapem rekrutacji w naszej firmie jest analiza przyjętych zgłoszeń. Nasz dział kadr wnikliwie czyta każde nadesłane CV pod kątem przede wszystkim doświadczenia i posiadanych przez ciebie umiejętności. Jeżeli boisz się, że brak ci doświadczenia, również możesz wysłać CV. W przypadku zatrudnienia wszystkiego cię nauczymy. Każdy dostanie od nas odpowiedź zwrotną. Kiedy uznamy, że jesteś osobą, która może dla nas pracować, zaprosimy cię na końcowy etap rekrutacji.


03. Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna zdecydowanie należy do najlepszego etapu rekrutacji. Dlaczego? Bo możemy poznać się osobiście i porozmawiać: o twoim doświadczeniu, chęci i zapale do pracy oraz o życiu, bo w końcu nie samą pracą człowiek żyje. My ze swojej strony opowiemy ci, jak pracujemy i czego możesz z naszej strony oczekiwać.


04. Praca w Grupa-Flota

Jeżeli obie strony są zadowolone z przebiegu rekrutacji oraz omówionych warunków pracy, możemy śmiało podpisać umowę o pracę, a ty możesz dołączyć do naszego zespołu! Oczywiście podczas pierwszych dni wdrożymy cię do nowej pracy – pokażemy co i jak. Pomożemy ci w zadomowieniu się w naszej firmie i przeszkolimy.
Witaj w Grupie-Flota z Tarnowskich Gór!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Oferty pracy

Jako że nasza firma budowlana zdobywa coraz większą renomę na Śląsku, co przekłada się na dużą liczbę realizacji i zleceń, poszukujemy osób, które wraz z nami tworzyć będą diabelnie dobre budynki na Śląsku.

Scroll to Top