Termomodernizacja

Termomodernizacja Tarnowskie Góry

Macie już dość wysokich rachunków za ogrzewanie? Nic dziwnego. Przyczyną horrendalnych opłat mogą być nie tylko podwyżki prądu i gazu, ale również niewłaściwa izolacja budynku. To właśnie sprawia, że ciepło, które powinno ogrzewać wasze pokoje, ucieka przez nieszczelne drzwi, okna czy niewłaściwie zabezpieczone ściany. 

Na szczęście, w naszej ofercie znajduje się także termomodernizacja – mowa zarówno o ociepleniu elewacji w domach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Realizujemy ocieplenie domu na Śląsku zarówno kompleksowe, jak i przeprowadzamy termomodernizację poszczególnych elementów. Wszystko uzależnione jest od tego, jak wypadnie audyt energetyczny, którego zlecenie przed realizacją tej usługi doradzamy

Elewacje

wykonanie elewacji osiedle siegiet tarnowskie gory

Czasami konieczne jest ocieplenie domu na gruncie elewacji. Nasza firma budowlana podejmie się takiego zadania, aczkolwiek zanim dojdzie do ostatecznej wyceny takiej realizacji, konieczna będzie nasza wizyta celem przeprowadzenia oględzin elewacji. Wtedy zdecydujemy, czy najlepszym rozwiązaniem będzie ocieplenie elewacji metodą lekką mokrą, czy może lekką suchą. 
Gwarantujemy konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji i najlepszej jakości materiały marek Arsanit czy Dreier – zresztą to wszystko przedstawimy w kalkulacjach po ocenie obiektu.

Dachy

Audyt energetyczny może wskazać, że największe ubytki ciepła spowodowane są niewłaściwą izolacją dachu. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie również ocieplenia dachów, czy docieplenia poddasza. 
Nasi wykwalifikowani pracownicy w szybki sposób sprawią, że ciepło zagości w budynku na dłużej. Ważną informacją jest to, że do przeprowadzenia prac związanych z ociepleniem poddasza wykorzystujemy ekologiczne rozwiązanie, jakim jest styropapa.
To połączenie styropianu i papy jest nie tylko ekologiczne, ale również odporne na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowym plusem tego rozwiązania jest fakt, że można stosować go do ocieplania poddasza zarówno w nowych, dopiero powstających budynkach, jak również w tych, które chcemy wyremontować.

budowa dachów śląsk

Fundamenty

Zadbaliście o to, aby ciepło nie uciekało dachem lub ścianami… A co z ucieczką do gruntu? A to właśnie bardzo prawdopodobny scenariusz, jeśli na etapie budowy domu nie zadbacie o kwestię, jaką jest odpowiednia izolacja fundamentu. 
Grozi wtedy nie tylko ucieczka ciepła do gruntu, ale również ochłodzenie wewnątrz budynku oraz możliwe zawilgocenie. W naszej ofercie proponujemy ocieplanie fundamentów za pomocą doskonałej jakości materiałów, które są odporne nie tylko na zwilgotnienie, ale także w dużej mierze na nacisk gruntu, przez co zapewnimy budynkom odpowiednią izolację termiczną już od podstaw.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Sprawdź nasze realizacje

Scroll to Top